Avada - en to el translation catalogue (389 entries)

en: Oops, This Page Could Not Be Found!
el: Η σελίδα δε βρέθηκε!

en: Helpful Links
el: Χρήσιμοι σύνδεσμοι

en: Search Our Website
el: Αναζήτηση στον ιστότοπο

en: Can't find what you need? Take a moment and do a search below!
el: Δεν βρήκατε αυτό που ψάχνετε; Κάντε μια αναζήτηση!

en: Search for:
el: Αναζήτηση για:

en: Search the Forum...
el: Αναζήτηση στο Φόρουμ...

en: Search
el: Αναζήτηση

en: In reply to:
el: - Απάντηση

en: Topic:
el: Θέμα:

en: in forum
el: Ρόλος στο Φόρουμ:

en: in reply to:
el: - Απάντηση

en: No Comments
el: Χωρίς σχόλια

en: One Comment
el: Ένα σχόλιο

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Comments are closed.
el: Ο σχολιασμός είναι κλειστός.

en: Name (required)
el: Όνομα (απαιτείται)

en: Name
el: Όνομα

en: Email (required)
el: Email (απαιτείται)

en: Website
el: Ιστοσελίδα

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
el: Αποθήκευση ονόματος, email και ιστότοπου σε αυτόν τον browser για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω.

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Comment...
el: Σχόλιο...

en: Leave A Comment
el: Αφήστε ένα σχόλιο

note: translators: Opening and closing link tags.
en: You must be %1$slogged in%2$s to post a comment.
el: Θα πρέπει να είστε %1$sσυνδεδεμένοι%2$s για να αφήσετε σχόλιο.

note: translators: %1$s: The username. %2$s and %3$s: Opening and closing link tags.
en: Logged in as %1$s. %2$sLog out &raquo;%3$s
el: Συνδεδεμένος/η σαν %1$s. %2$sΑποσύνδεση &raquo;%3$s

en: Log out of this account
el: Έξοδος από τον λογαριασμό

en: Post Comment
el: Δημοσίευση σχόλιου

en: Skip to content
el: Μετάβαση στο περιεχόμενο

en: Recommended
el: Προτεινόμενα

note: translators: Item price.
en: Only %s - Buy Now
el: Μόνο %s - Αγοράστε τώρα

note: translators: Item price.
en: On Sale - Only %s
el: Σε προσφορά - Μόνο %s

en: Buy Another License
el: Αγοράστε νέα άδεια

en: Sale
el: Προσφορά

en: Discount
el: Έκπτωση

en: None
el: Κανένα

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Enable All
el: Ενεργοποίηση όλων

en: Disable All
el: Απενεργοποίηση όλων

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

note: translators: The number of active plugins.
en: Active Plugins: %s
el: Ενεργά Plugins: %s

en: Possible Improvements
el: Δυνατές βελτιώσεις

en: Status
el: Κατάσταση

en: Plugin Installation
el: Εγκατάσταση πρόσθετου

en: Required
el: Απαραίτητα

en: Error
el: Σφάλμα

en: All
el: Όλα

en: Modify
el: Τροποποιήστε

en: Full Import
el: Πλήρης εισαγωγή

en: Partial Import
el: Μερική εισαγωγή

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Live Preview
el: Ζωντανή προεπισκόπηση

en: Required Plugins To Import Content
el: Απαιτούμενα πρόσθετα για εισαγωγή περιεχομένου

en: Install
el: Εγκατάσταση

en: Active
el: Ενεργός

en: Activate
el: Ενεργοποίησε

en: Import Content
el: Εισαγωγή περιεχομένου

en: Remove Content
el: Αφαίρεση περιεχομένου

en: Remove
el: Κατάργηση

en: Done
el: Ολοκληρώθηκε

en: Imported
el: Εισαχθέντα

en: Regenerate Thumbnails
el: Ανανέωση Μικρογραφίας

en: Permalinks
el: Μόνιμοι σύνδεσμοι

en: Learn More
el: Μάθετε περισσότερα

en: View more info here
el: Δείτε περισσότερες πληροφορίες εδώ

en: Light
el: Lightbox

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Home
el: Αρχική

en: About
el: Περί

en: Blog
el: Γενικές επιλογές άρθρων

note: Template Name of the plugin/theme
en: Contact
el: Επαφή

en: Pages
el: Επιλέξτε το πλαίσιο για να εμφανιστούν εικονίδια των κοινωνικών δικτύων στις σελίδες των προϊόντων, καταργήστε την επιλογή για να τα απενεργοποιήσετε.

en: Documentation
el: OnLine Τεκμηρίωση

en: Avada Version History
el: Ιστορικό εκδόσεων του Avada

en: Current Version:
el: Τρέχουσα έκδοση:

en: Previous Versions:
el: Προηγούμενες εκδόσεις:

en: No previous versions could be detected
el: Δεν εντοπίστηκαν προηγούμενες εκδόσεις

en: Version %s
el: Έκδοση %s

en: Home URL:
el: διεύθυνση εικόνας

en: Site URL:
el: URL ιστότοπου:

en: Language:
el: Γλώσσα:

en: Server Environment
el: Περιβάλλον διακομιστή

en: Server Info:
el: Πληροφορίες Διακομιστή:

en: SUHOSIN Installed:
el: Δεν εγκαταστάθηκε

en: ZipArchive:
el: Ημερήσια Αρχεία:

en: WP Remote Post:
el: Σχετικά Άρθρα

en: Not Installed
el: Δεν εγκαταστάθηκε

en: Facebook Group
el: Facebook

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Custom CSS
el: Προσαρμοσμένο CSS

en: CSS Code
el: CSS Κωδικός

en: Related Posts
el: Σχετικά Άρθρα

en: Related Projects
el: Σχετικά Έργα

en: My Account
el: Ο Λογαριασμός μου

en: Remember Me
el: Να με θυμάσαι

en: Log In
el: Σύνδεση

en: Cart
el: Καλάθι

en: View Cart
el: Δείτε το καλάθι αγορών

en: Checkout
el: Ταμείο

en: Products
el: Προϊόντα

en: Install Plugins
el: Εγκατάσταση Πρόσθετων

note: translators: %1$s = plugin name(s) translators: %s: plugin name.
en: Installing Plugin: %s
el: Εγκατάσταση του πρόσθετου: %s

en: Something went wrong with the plugin API.
el: Κάτι πήγε λάθος με το πρόσθετο API.

en: Plugin activated successfully.
el: Το πρόσθετο ενεργοποιήθηκε με επιτυχία.

note: translators: %1$s = dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %s
el: Όλα τα πρόσθετα έχουν εγκατασταθεί και ενεργοποιηθεί με επιτυχία. %s

note: Author of the plugin/theme
en: ThemeFusion
el: Επιλογές Θέματος

en: Deactivate
el: Απενεργοποίηση

en: days
el: Ημέρες

en: day
el: μέρα

en: hours
el: Ώρες

en: hour
el: ώρα

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Tags
el: Ετικέτες

note: translators: Number.
en: Post count: %s
el: Αριθμός σχολίων: %s

en: Need a new search?
el: Χρειάζεστε μια νέα αναζήτηση;

en: If you didn't find what you were looking for, try a new search!
el: Αν δεν βρήκατε αυτό που ψάχνατε, δοκιμάστε μια νέα αναζήτηση!

en: Loading...
el: Φόρτωση...

en: Default Style
el: Προεπιλογή

en: Auto
el: Αυτόματο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search ...
el: Αναζήτηση ...

en: sub item
el: Υπο προϊόν

en: Edit Menu Item
el: Επεξεργασία στοιχείων μενού

en: Navigation Label
el: Ετικέτα πλοήγησης

en: Title Attribute
el: Τίτλος Χαρακτηριστικό

en: Open link in a new window/tab
el: Άνοιγμα συνδέσμου σε νέο παράθυρο/καρτέλα

en: CSS Classes (optional)
el: CSS Classes (προαιρετικό)

en: Link Relationship (XFN)
el: Σύνδεσμος σχέσεις ( XFN )

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
el: Η περιγραφή θα εμφανιστεί στο μενού, αν το τρέχον θέμα την υποστηρίζει .

en: Move
el: Κίνηση

en: Up one
el: Ένα επάνω

en: Down one
el: Ένα κάτω

en: To the top
el: Στην κορυφή

en: Go to...
el: Μετάβαση σε ...

en: Shopping Cart
el: Καλάθι Αγορών

en: Slider Position
el: Θέση Slider

en: Hide
el: Απόκρυψη προτεινόμενων εικόνων από τα αποτελέσματα αναζήτησης

note: translators: %1$s: Comment date. %2$s: Comment time.
en: %1$s at %2$s
el: %1$s σε %2$s

en:  - Edit
el: - Επεξεργασία

en:  - Reply
el: - Απάντηση

en: Your comment is awaiting moderation.
el: Το σχόλιο σας είναι προς έγκριση.

en: Install Required Plugins
el: Εγκατάσταση Απαιτούμενων Πρόσθετων

note: translators: 1: plugin name(s).
en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
el[0]: Εγκατάσταση του πρόσθετου: %s
el[1]: Εγκατάσταση του πρόσθετου: %s

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
el[0]: Η ενεργοποίηση του πρόσθετου απέτυχε.
el[1]: Η ενεργοποίηση του πρόσθετου απέτυχε.

en: Return to Required Plugins Installer
el: Επιστροφή στην Υποχρεωτική Εγκατάσταση Πρόσθετων

en: Return to the Dashboard
el: Επιστροφή στον Πίνακα Ελέγχου

note: translators: 1: dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
el: Όλα τα πρόσθετα εγκαταστάθηκαν και ενεργοποιήθηκαν με επιτυχία: %s.

en: Dismiss this notice
el: απορρίψτε αυτή την ανακοίνωση

en: Update Required
el: Απαραίτητα

en: WordPress Repository
el: WordPress Αποθήκη

en: External Source
el: Εξωτερικός Σύνδεσμος

en: Pre-Packaged
el: Προσυσκευασμένα

en: Installed But Not Activated
el: Εγκαταστάθηκε αλλά δεν ενεργοποιήθηκε

en: Requires Update
el: Απαραίτητα

en: Update recommended
el: Προτεινόμενα

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
el[0]: Κατεβάστε και εγκαταστήστε το πακέτο από <span class="code">%s</span>&#8230;
el[1]: Κατεβάστε και εγκαταστήστε το πακέτο από <span class="code">%s</span>&#8230;

en: Installed version:
el: Εγκατάσταση Πρόσθετων

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Source
el: Πηγή

en: Type
el: Τύπος

en: Version
el: Επιλέξτε ένα αρχείο εικόνας για την έκδοση retina του λογότυπου . Θα πρέπει να είναι ακριβώς 2 φορές το μέγεθος του .

en: Plugin activation failed.
el: Η ενεργοποίηση του πρόσθετου απέτυχε.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
el: Εγκατάσταση Πρόσθετου %1$s (%2$d/%3$d)

note: translators: 1: plugin name, 2: error message.
en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγκατάσταση του %1$s: <strong>%2$s</strong>.

note: translators: 1: plugin name.
en: The installation of %1$s failed.
el: Η Εγκατάσταση του %1$s απέτυχε.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
el: Η διαδικασία εγκατάστασης και ενεργοποίησης έχει αρχίσει . Αυτή η διαδικασία μπορεί να πάρει λίγο χρόνο, παρακαλώ να είστε υπομονετικοί.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed and activated successfully.
el: %1$s εγκατασταθεί και ενεργοποιηθεί με επιτυχία.

en: Show Details
el: Εμφάνιση

en: Hide Details
el: Απόκρυψη

en: All installations and activations have been completed.
el: Όλες οι εγκαταστάσεις και οι ενεργοποιήσεις έχουν ολοκληρωθεί.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
el: Εγκατάσταση και Ενεργοποίηση Πρόσθετου %1$s (%2$d/%3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
el: Η διαδικασία εγκατάστασης ξεκινάει . Αυτή η διαδικασία μπορεί να πάρει λίγο χρόνο , παρακαλώ να είστε υπομονετικοί.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed successfully.
el: %1$s εγκατασταθεί με επιτυχία.

en: All installations have been completed.
el: Όλες οι εγκαταστάσεις έχουν ολοκληρωθεί .

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
el: Εγκατάσταση Πρόσθετου %1$s (%2$d/%3$d)

en: Image
el: 100% Εικόνα φόντου

en: Clear selection
el: Εκκαθάριση επιλογής

note: translators: Number.
en: You Have %s Item In Your Cart | You Have %s Items In Your Cart
el[0]: Έχετε %s προϊόν στο καλάθι σας
el[1]: Έχετε %s προϊόντα στο καλάθι σας

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Not all fields have been filled in correctly.
el: Δεν έχετε συμπληρώσει τα απαραίτητα πεδία

en: Do you want to proceed without saving changes?
el: Θέλετε να προχωρήσετε χωρίς να αποθηκεύσετε τις αλλαγές;

en: Search Page
el: Σελίδα Αναζήτησης

en: Back to Parent Page
el: Επιστροφή στην κύρια σελίδα

en: Please enter correct details for this required field.
el: Παρακαλώ συμπληρώστε σωστά τα υποχρεωτικά πεδία.

en: Border Color
el: Χρώμα περιγράμματος κυκλικού εικονιδίου

en: Center
el: επάνω κέντρο

en: Tag:
el: Ετικέτα:

en: Search:
el: Αναζήτηση

en: 404 - Page not Found
el: 404- Η σελίδα δεν βρέθηκε

en: Email Address
el: Διεύθυνση email

en: Phone
el: Τηλέφωνο

note: translators: The search query.
en: Search results for: %s
el: Αποτελέσματα για: %s

en: Error 404 Page
el: Σφάλμα 404 Σελίδα

note: translators: Date.
en: Daily Archives: %s
el: Ημερήσια Αρχεία: %s

note: translators: Date.
en: Monthly Archives: %s
el: Μηνιαία Αρχεία: %s

note: translators: Date.
en: Yearly Archives: %s
el: Ετήσια Αρχεία: %s

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Site URL
el: URL ιστότοπου

en: Purchase Code
el: Κωδικός πληρωμής

en: No purchase code was provided.
el: Δεν έχει εισαχθεί κωδικός πληρωμής.

en: Invalid purchase code.
el: Μη έγκυρος κωδικός πληρωμής.

en: Loading the next set of posts...
el: Φορτώνει  την επόμενη σειρά των θεμάτων...

en: All items displayed.
el: Προβολή όλων των στοιχείων.

en: Search...
el: Αναζήτηση...

en: Link
el: Σύνδεσμος διεύθυνσης (προαιρετικό)

en: No Icons
el: Επιλέξτε το πλαίσιο για να εμφανιστούν εικονίδια των κοινωνικών δικτύων στις σελίδες των προϊόντων, καταργήστε την επιλογή για να τα απενεργοποιήσετε.

en: Show
el: Δείτε

en: Site Width
el: Πλάτος Ιστοσελίδας

en: 0 Comments
el: 0 Σχόλια

en: 1 Comment
el: 1 Σχόλιο

en: Pages:
el: Επιλέξτε το πλαίσιο για να εμφανιστούν εικονίδια των κοινωνικών δικτύων στις σελίδες των προϊόντων, καταργήστε την επιλογή για να τα απενεργοποιήσετε.

en: Page
el: Η σελίδα δεν βρέθηκε!

en: Save Element
el: Αποθήκευση στοιχείου

en: Delete Element
el: Διαγραφή στοιχείου

en: Add / Edit Items
el: Προσθήκη / Επεξεργασία τεμαχίων

en: Save inner columns
el: Αποθήκευση εσωτερικών στηλών

en: Delete inner columns
el: Διαγραφή εσωτερικών στηλών

en: Save Nested Columns
el: Αποθήκευση ένθετων στηλών

en: Please enter element name
el: Παρακαλώ εισάγετε το όνομα του στοιχείου

en: Save page layout
el: Αποθήκευση διάταξης σελίδας

en: Upload
el: Ανεβάστε

en: Upload Audio
el: Ανέβασμα ήχου

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Edit Settings
el: Επεξεργασία ρυθμίσεων

en: Delete Content
el: Διαγραφή περιεχομένου

en: Add Content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: History
el: Ιστορικό

en: Price
el: Τιμή

en: Enter Text
el: Εισαγωγή κειμένου

en: Added
el: Προστέθηκε

en: Add Column
el: Προσθήκη στήλης

en: Add Row
el: Προσθήκη γραμμής

en: Table
el: Πίνακας

en: Select Audio
el: Επιλογή ήχου

en: Select Icon
el: Επιλογή εικονιδίου

en: Add New Option
el: Προσθήκη νέας επιλογής

en: Content Error
el: Σφάλμα περιεχομένου

en: Unknown Error Occurred
el: Προέκυψε άγνωστο σφάλμα

en: Next Page
el: Επόμενη σελίδα

en: Select Link
el: Επιλογή συνδέσμου

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Project Details
el: Στοιχεία Έργου

en: Background
el: Φόντο

en: Code
el: Κώδικας

en: Warning- This options panel will not work properly without javascript!
el: Προειδοποίηση- Αυτός ο πίνακας επιλογών δεν θα λειτουργήσει σωστά χωρίς JavaScript !

en: Import Options
el: Επιλογές εισαγωγής

en: Password
el: Κωδικός

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Working...
el: Εργάζεται...

en: Expand
el: Ανάπτυξη

en: Image Ad Link:
el: Διεύθυνση εικόνας:

en: Title:
el: Τίτλος:

en: Phone:
el: Τηλέφωνο:

en: Mobile:
el: Κινητό:

en: Fax:
el: Φάξ:

en: Address:
el: Διεύθυνση:

en: Recent Works
el: Πρόσφατα

en: Icons Color Hex Code:
el: Χρώμα εικονιδίου

en: Tooltip Position:
el: Θέση Slider

en: Popular
el: Δημοφιλή

en: Recent
el: Πρόσφατα

en: Comments
el: Σχόλια

note: translators: %1$s: comment author. %2$s: post-title.
en: %1$s on %2$s
el: %1$s σε %2$s

en: Highest Comments
el: Δημοσίευση σχόλιου

en: Number of comments:
el: Αριθμός σχολίων:

en: Show comments
el: Προβολή σχολίων

en: Recent Tweets
el: Πρόσφατα Tweets

en: Widget Style:
el: Στυλ μικροεφαρμογής:

en: Border Color:
el: Χρώμα περιγράμματος:

en: Show Header
el: Προβολή επικεφαλίδας

en: Show Borders
el: Προβολή περιγράμματος

en: Transparent Background
el: Διάφανο φόντο

note: translators: The edit link. Text of link is the title.
en: Layout
el: Σχέδιο

en: Post
el: Αριθμός σχολίων: %s

en: Header
el: Επικεφαλίδα

en: Product
el: Προϊόν

en: General
el: Γενικά

en: Tracking Code
el: Κώδικας Παρακολούθησης

en: 100% Background Image
el: 100% Εικόνα φόντου

en: No Repeat
el: no-repeat

en: Progress Bar Filled Border Color
el: Χρώμα περιγράμματος κυκλικού εικονιδίου

en: Background Image
el: 100% Εικόνα φόντου

en: Boxed
el: Τετράγωνο

en: Project URL
el: Σχέδιο  URL

en: Show Comments
el: Χωρίς σχόλια

en: Space before &lt;/head&gt;
el: Διάστημα πριν από &lt;/head&gt;

en: Space before &lt;/body&gt;
el: Διάτημα πρίν από &lt;/body&gt;

en: Blog Page Title
el: Τίτλος σελίδας άρθρων

en: Blog Page Subtitle
el: Υπότίτλος σελίδας άρθρων

en: Blog Layout
el: Διάταξη άρθρων

en: Pagination Type
el: Τύπος Σελιδοποίησης

en: Google Map
el: Χάρτης Google

en: Autoplay
el: Αυτόματη Αναπαραγωγή

en: Thumbnail Width
el: Πλάτος Μικρογραφίας

en: Title Color
el: Χρώμα Τίτλου

en: Related Posts / Projects
el: Σχετικά Έργα

en: Fixed
el: Επιλέξτε αυτό το πλαίσιο για να χρησιμοποιήσετε διάταξη σε κατακόρυφη προβολή για το iPad.

en: Related Posts / Projects Speed
el: Σχετικά Έργα

en: top left
el: επάνω αριστερά

en: top center
el: επάνω κέντρο

en: top right
el: επάνω δεξιά

en: center left
el: κέντρο αριστερά

en: center center
el: κέντρο κέντρο

en: center right
el: κέντρο δεξιά

en: bottom left
el: κάτω αριστερά

en: bottom center
el: κάτω κέντρο

en: bottom right
el: κάτω δεεξιά

en: Footer Font Color
el: Χρώμα γραμματοσειράς υποσέλιδου

en: Select a Header Layout
el: Επιλέξτε προσανατολισμό επικεφαλίδας

en: Background Opacity
el: Διαφάνεια Φόντου

en: Select an image file for your logo.
el: Επιλέξτε ένα αρχείο εικόνας για το λογότυπό σας.

en: Sticky Header Logo
el: Πλευρική στήλη 1 Πλάτος

en: Menu
el: Mega Menu εικονιδίο (χρησιμοποιήστε πλήρη γραμματοσειρά  font awesome )

en: Main Menu Item Padding
el: Επεξεργασία στοιχείων μενού

en: Responsive Design
el: Κατανοητή Σχεδίαση

en: Date
el: Ημέρα

en: Search Field Position
el: Θέση Slider

en: Social Media
el: Κοινωνικά Δύκτια

en: Share This Story, Choose Your Platform!
el: Μοιραστείτε αυτό το άρθρο.

en: WooCommerce
el: Woocommerce

en: Previous Post
el: Προηγούμενο Άρθρο

en: Next Post
el: Επόμενο Άρθρο

en: Couldn't find what you're looking for!
el: Δεν βρήκατε αυτό που ψάχνετε !

en: Oops!
el: Ωχ!

en: Helpful Links:
el: Χρήσιμοι σύνδεσμοι:

en: Try again
el: Δοκιμάστε ξανά

en: If you want to rephrase your query, here is your chance:
el: Αν θέλεις να αναδιατυπώσεις το ερώτημα, τώρα είναι η ευκαιρία:

en: Edit profile
el: Επεξεργασία προφίλ

en: More on
el: Περισσότερα

en: Read More
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Load More Results
el: Φόρτωση περισσότερων αποτελεσμάτων

en: Load More Posts
el: Φόρτωση περισσότερων άρθρων

en: View Larger Image
el: Προβολή μεγαλύτερης εικόνας

note: translators: The link. Translators: The link.
en: Go to "%s"
el: Μετάβαση σε "%s"

en: Share On Facebook
el: Μοιραστείτε το στο Facebook

en: Tweet This Product
el: Κάντε tweet αυτό το προϊόν

en: Pin This Product
el: Καρφιτσώστε αυτό το προϊόν

en: Email This Product
el: Στείλτε με email το προϊόν

en: Billing Address
el: Διεύθυνση χρέωσης

en: Shipping Address
el: Διεύθυνση αποστολής

en: Additional Information
el: Πρόσθετες πληροφορίες

en: Review &amp; Payment
el: Αναθεώρηση &amp; πληρωμή

en: Have A Promotional Code?
el: Έχετε κωδικό προσφοράς;

en: Coupon code
el: Κωδικός κουπονιού

en: Apply coupon
el: Εφαρμογή κουπονιού

en: Calculate shipping
el: Υπολογισμός εξόδων αποστολής

en: City
el: Πόλη

en: Postcode / ZIP
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Default Order
el: Προεπιλεγμένη παραγγελία

en: Popularity
el: Δημοφιλή

en: Rating
el: Βαθμολογία

en: Relevance
el: Συνάφεια

note: translators: Name, Price, Date etc. translators: Relevance, Price, Date etc.
en: Sort by %s
el: Ταξινόμηση βάσει %s

en: Ascending order
el: Αύξουσα ταξινόμηση

en: Descending order
el: Φθίνουσα ταξινόμηση

note: translators: Number. translators: Number of products.
en: Show <strong>%s Products</strong>
el: Προβολή <strong>%s προϊόντων</strong>

en: View as grid
el: Προβολή σε μορφή πλέγματος

en: View as list
el: Προβολή σε μορφή λίστας

en: Update cart
el: Ενημέρωση καλαθιού

en: Proceed to checkout
el: Συνέχεια στο ταμείο

en: Close product quick view
el: Κλείσιμο γρήγορης προβολής προϊόντος

en: Awaiting product image
el: Αναμονή εικόνας προϊόντος

en: View Details
el: Προβολή λεπτομερειών

en: Quick View
el: Γρήγορη προβολή

note: translators: %1$s: Username. %2$s: Username (same as %1$s). %3$s: "Sign Out" link.
en: Hello %1$s (not %2$s? %3$s)
el: Γεια %1$s (άλλος χρήστης; %3$s)

en: Sign Out
el: Αποσύνδεση

en: Hello
el: Γεια

en: Order details
el: Λεπτομέρειες παραγγελίας

en: Total
el: Σύνολο

en: Customer details
el: Λεπτομέρειες πελάτη

en: Billing address
el: Διεύθυνση χρέωσης

en: Shipping address
el: Διεύθυνση αποστολής

en: Find out more
el: Δείτε περισσότερα

en: Find Out More
el: Δείτε περισσότερα

en: View More&hellip;
el: Δείτε περισσότερα&hellip;

en: %s Navigation
el: Ετικέτα πλοήγησης

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Subtotal
el: Υποσύνολο

en: Coupon:
el: Κουπόνι:

en: Your order
el: Η παραγγελία σας

en: Totals
el: Σύνολα

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
el: Λυπούμαστε, φαίνεται οτι δεν υπάρχουν διαθέσιμες μέθοδοι πληρωμής για την τοποθεσία σας. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια ή θέλετε να κάνετε κάποια άλλη ρύθμιση.

en: Additional information
el: Επιπλέον πληροφορίες

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
el: Ανάπτυξη

[ctx: by author]
en: by %s
el: %s...
